Про компанію

Вперше на ринок міжнародних пасажирських перевезень України вийшла компанія "UKRAINE.BUS". Професіоналізм, якість, оперативність, відповідальність за наших пасажирів і високий рівень комфорту і сервісу є основною концепцією роботи нашої компанії.

img

Як все починалось

Засновником компанії "UKRAINE.BUS" став відомий, крупний польский перевізник, який працює на рынку міжнародних пасажирських перевезень з 1999 року. Завдяки накопиченому за ці роки досвіду роботи компанія- засновник може гарантувати вам транспорт на найвищому рівні комфорту і безпеки.

Компанія сьогодні

У 2018 був запущений перший рейс «Суми-Познань», на постійній основі, і цей напрямок не буде останнім. Компанія "UKRAINE.BUS" планує в майбутньому здійснювати перевезення і в інші міста Польщі та країни Європи. Мета компанії "UKRAINE.BUS" - запропонувати повний асортимент подорожей. Відповідно до побажаннями пасажирів підприємство готове допомогти не тільки з автобусними перевезеннями, а й з організацією турпоїздок, орендою автобусів.

Безпека!
Автобуси виходять на маршрут після серйозної перевірки технічного стану. Ми довіряємо своїх пасажирів тільки висококласним водіїв з великим стажем водіння.

ЗАБОТА!
Вас в поїздці супроводжуватиме стюардеса, яка подбає про те, щоб ви вчасно отримали напої, легкі закуски і відчували себе комфортно.

КОМФОРТ!
Всі автобуси обладнані по останньому слову техніки.


Наші контакти

(0967) 700 112

(0950) 700 112

(0542) 700 112

(+48605) 180 1801

ukrainebus.info@gmail.com

вул.Троїцька, 1, м.Суми

img
Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, support@portmone.com