Подорожуйте з Сарн до Лодзі на зручних автобусах UkraineBus

Сарни-Лодзь

Сарни-Ковель-Люблін-Варшава-Лодзь

Вт,Сб

19:45:00

640 грн

Розклад руху автобуса

Час руху автобуса - 14 годин

Автостанція: Сарни АС, вул. Білогородська, 39

 

Інофрмація про напрям


Компанія "UkraineBus" надає послуги з регулярних пасажирських перевезень з України в Польщу і назад, а так само оформлення всіх необхідних документів

 

У нашому автопарку тільки кращі комфортабельні автобуси VIP-класу. Кожен з них обладнаний кондиціонером, туалетною кімнатою, телефоном, бездротовим інтернетом Wi-Fi, а так само аудіо- та відеосистемами. Нудьгувати в дорозі не доведеться, тому що в нашій великій відеотеці завжди знайдеться краще світове та вітчизняне кіно, а ваші діти зможуть подивитися свої улюблені мультфільми. Ще одна з переваг наших автобусів - вони дуже просторі, між рядами крісел витримано максимально комфортну відстань. При бажанні ви легко відкине спинку м'якого крісла і будете насолоджуватися поїздкою. Протягом всього маршруту ви зможете безкоштовно випити гарячий чай, каву та інші напоями. Завдяки професіоналізму наших водіїв і найвищим рівнем обслуговування, багато годин шляху пролетять непомітно і з задоволенням!

Маршрут прямування з України в Польщу, по якому курсує транспорт з Сарн, також можна сісти на автобус в таких містах: Люблін, Ковель, Варшава, проходить практично через всю Польщу. Практично безшумний міжнародний автобан, по якому здійснюється пересування, дозволить насолодитися поїздкою і одночасно, відпочити в зручному і комфортному кріслі автобуса.

Маршрут Сарни-Лодзь має тривалість близько 1500 км, що займає приблизно 28 годин, проведених в дорозі. Розклад автобусів Сарни-Лодзь складено таким чином, що основна частина проведеного в салоні часу розрахована на нічну пору, щоб максимально знизити стомлюваність. Наші транспортні засоби обладнані всіма необхідними елементами, які гарантують приємну поїздку: відкидні сидіння, кондиціонер, телевізор і аудіосистема, туалет, холодильник. Якщо Вам необхідно проїхати маршрутом Сарни - Позанань автобус компанії "UkraineBus" - кращий засіб для досягнення цієї мети!

img
Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечується сервісом онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки: тел. +380(44)2000902, support@portmone.com